Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
DOŚWIADCZENIE BUDOWANE NA DOZNANIACH.
ZREALIZOWALIŚMY JUŻ 1200 EVENTÓW B2B I B2C
PRZEWIŃ w DÓŁ

CO ROBIMY?

WYDARZENIA
MARKETING
SPRZEDAŻ
CATERING
TECHNIKA SCENICZNA
LOGISTYKA

NA SCENIE GŁÓWNĄ ROLĘ GRAJĄ SZCZEGÓŁY


O sukcesie wydarzenia decydują ludzie, dlatego nasze działania opieramy na doświadczeniu
wszystkich członków naszego zespołu. 

Jesteśmy równym partnerem we współpracy z klientami.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu oferujemy gotowe
i kompleksowe rozwiązania organizacji wydarzeń. 

Łączy nas pasja do tworzenia eventów!


REALIZACJE

KONTAKT

Biuro

Aneta Zakrzewska

__

500 111 947
biuro@krysiakpolska.pl

Dział księgowy

Joanna Matuszewska

__

505 175 700
ksiegowosc@krysiakpolska.pl

Dział logistyki

Krzysztof Olszewski

__

505 008 884
logistyka@krysiakpolska.pl

Manager

Dominika Wiśniewska

__

503 098 000
manager@krysiakpolska.pl

Creative Manager

Mateusz Daciuk

__

mateusz.daciuk@krysiakpolska.pl

Catering

Monika Ostrowska

__

505 010 544
catering@krysiakpolska.pl

Estrada

Piotr Szczepański

__

505 517 677
estrada@krysiakpolska.pl

Poligrafia

Ewa Szczubeł

__

504 486 424
poligrafia@krysiakpolska.pl

Film

Igor Pawlak

__

503 039 555
film@krysiakpolska.pl

KLIENCI



KREUJEMY WIZJĘ NASZYCH KLIENTÓW
ZROBIMY TO RÓWNIEŻ DLA CIEBIE