Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji
PRZEWIŃ w DÓŁ

CO ROBIMY?

WYDARZENIA
MARKETING
SPRZEDAŻ
CATERING
TECHNIKA SCENICZNA
LOGISTYKA

NA SCENIE GŁÓWNĄ ROLĘ GRAJĄ SZCZEGÓŁY


Wiemy, że o sukcesie wydarzenia decydują ludzie, dlatego nasze działania opieramy
o pasję i doświadczenie wszystkich członków naszego zespołu.

Staramy się być równym partnerem we współpracy z klientami, a nasze indywidualne
podejście do każdego z projektów pozwala zaoferować kompleksową organizację wydarzeń.


REALIZACJE

KONTAKT

Biuro

Aneta Zakrzewska

__

500 111 947
biuro@krysiakpolska.pl

Dział księgowy

Joanna Matuszewska

__

505 175 700
ksiegowosc@krysiakpolska.pl

Dział logistyki

Krzysztof Olszewski

__

505 008 884
logistyka@krysiakpolska.pl

Manager

Joanna Baniak

__

503 098 000
manager@krysiakpolska.pl

Creative Manager

Mateusz Daciuk

__

mateusz.daciuk@krysiakpolska.pl

Catering

Monika Ostrowska

__

505 010 544
catering@krysiakpolska.pl

Estrada

Piotr Szczepański

__

505 517 677
estrada@krysiakpolska.pl

Poligrafia

Ewa Szczubeł

__

504 486 424
poligrafia@krysiakpolska.pl

Film

Igor Pawlak

__

503 039 555
film@krysiakpolska.pl

KLIENCI



KREUJEMY WIZJĘ NASZYCH KLIENTÓW
ZROBIMY TO RÓWNIEŻ DLA CIEBIE